Podesty

Producent
Wybierz...
Producent
Cena
Cena - slider
4291399
Kształt Dropoutu
Kolor
Kolor

Podest to fundament hulajnogi, na niego lądujemy po każdym udanym tricku oraz to on ma kontakt z murkami i rurkami podczas grindów.
Dzięki świetnie zaprojektowanej konstrukcji podesty, które są dostępne w naszej ofercie wytrzymują wszelkie obciążenia i obicia, a ich wytrzymałość sprawia, że możemy cieszyć się podestem dłużej niż jeden krótki sezon, chociaż to wszystko ostatecznie zależy od stylu jazdy, poziomu zaawansowania, dbania o hulajnogę oraz wagi użytkownika.

Podesty dzielimy na streetowe oraz parkowe. Jest to ich odgórne przystosowanie i przeznaczenie.
Podesty posiadające większą szerokość i zakończenia kwadratowe (typu drop-out) świetnie sprawdzą się na „street”, dając riderowi uczucie stabilizacji i przestrzeń na grindach.
Podesty parkowe zazwyczaj posiadają ścięte końcówki typu peg-cut, a ich wymiary są stosunkowo małe. Krótki i smukły podest wciąż może nadawać się do grindów, jednak jego przeznaczenia to wysokie loty i szybkie obroty. Ułatwia to mała waga i wcześniej wspomniane wymiary.

Profesjonalne podesty do hulajnóg wyczynowych posiadają miseczki w headtube, czyli szyjce podestu, by mogły wejść tam zintegrowane stery, dzięki którym podest w takcie wykonywanych tricków będzie obracał się płynnie i z pełną stabilizacją.
Szyjka zwana także kominem posiada zbliżone do siebie, jednak minimalnie różniące się długości, dlatego pamiętaj o tym, by sprawdzić, czy Twój widelec jest wystarczająco długi.
Kolejną rzeczą, którą warto sprawdzić jest rozmiar koła. Jeśli jeździsz na całkowitym standardzie, czyli kołach 110 x 24mm, nie masz się o co martwić, bo dosłownie każdy obecnie produkowany podest jest do nich dostosowany. Jednak jeżeli jeździsz na wyższych bądź szerszych kołach, upewnij się czy na pewno można je zamontować do wybranego przez Ciebie podestu.

Podest to nie tylko wymiary, to także unikatowy design. Producenci dbają o detale i dzięki temu posiadamy pięknie wykończone podesty. Podest Ethic Pandemonium podbił rynek jeśli chodzi o podesty parkowe, i w głównej mierze zrobił to przez swoją małą wagę oraz świetne wymiary, jednak to nie wszystko. Gdy przyjrzymy się jak wygląda ten podest, momentalnie zobaczymy jego unikatowy i charakterystyczny kształt połączony ze świetnym malowaniem.
Ethic pandemonium to tylko jeden z przykładów świetnych i pięknych podestów, a na naszej stronie jest ich mnóstwo!